Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada greke ne tirane

Gjithcka ne lidhje me ambasada greke ne tirane mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi ambasada greke ne tirane.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“si mund te verifikoj nese kam apelas ne greqi apo jo?”
Pustuar nga: Adriatik Mitro ne daten: 15-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“desha nje viz pune cfar dekumetash duhen”
Pustuar nga: fred ne daten: 11-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje, do doja te tju pyesja per dicka.. Kam jetuar ne Greqi gati 16 vjet shkollat gjithcka i kam bere andej ,per shkollen e lart u ktgeva ne shqiperi dhe e vazhdoj ne vlore.. Isha me dokumenta te regullta por mu dogjen se nuk i rinovova. Dua te di nese mund tani te bej dicka per dokumentat e mia meqense familja ime jeton akoma andej dhe sdua te iki si tiriste.. A ka ndo nje zgjidhje per mua?”
Pustuar nga: klaudia ne daten: 14-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje .jam nje nene e nje djali 5 vjecare te cilin e kam lindure ne greqi po une isha pa dokumenta .femija e bashkshorti im kan dokumenta ndersa une jo ,ju lutem nese mund te me ndimoni nese munde te bej bashkim familjare dua te theksoj se sipas ligjit tuaj buri nuk munde te me helli dote mbisiper per arsye se nuk dhilos shum ne vite . nese ka ndonje menyre per te mare nje vize aty e te kem mundesi te fitoj dokumenta te regullta ,ju faleminderit gjithsesi”
Pustuar nga: anjeza ne daten: 16-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me nevojitet numri i ambasades tuaj sepse dua tia dergoj nje te afermi...faleminderit ”
Pustuar nga: kristi ne daten: 30-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje..kam mar nje apelas ne 2005 dhe me than qe e ke per 5 vjet..ne 2011 u nisa per itali dhe me kthyen mbrapsh nuk e kuptova pse.kur me kthyen me than qe e ke mar ne 2009..nderkoh qe un qe ne 2005 nuk kam ik nga shqiperia..ku mund te drejtohem per te pyetur?ju faleminderit”
Pustuar nga: bushi ne daten: 07-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ju lutem jan nje qytetare shqiptar me banim ne athine ,bera nje bashkim familjare dhe me doli vendimi ,mirpo per ti dorezuar dokumentat ne ambasade ,duhet te mbyll takim me ambasaden ndermjet kteij nr tel;09004044004 nga shqipweria ,mirpo kte numer se kapi dot nuk funksionon nuk e di kam 2 jave ne shqiperi dhe s;mbylla akoma takim,mund te me ndihmoni ju lutem si te veproj flm”
Pustuar nga: fred ne daten: 16-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“A ka ardhur kontrate pune nga Greqia per shtetasit shqiptare Asllan Hysa dhe Rakip Grosha?”
Pustuar nga: Muratkoltraka ne daten: 19-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada greke ne tiraneFletet e verdha Shqiptare
Hyr tani ne fleteteverdha.info dhe lexo me shume per ambasada greke ne tirane!
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Lojra me MakinaLojra me Makina
Lexoni me teper per ambasada greke ne tirane duke vizituar faqen lojramemakina.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramemakina.net
Vetem LojraVetem Lojra
Lexoni me teper per ambasada greke ne tirane duke vizituar faqen vetemlojra.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlojra.com
Lojra OnlineLojra Online
Hyr tani ne lojra-online.net dhe lexo me shume per ambasada greke ne tirane!
http://www.lojra-online.net
The Gamer TubeThe Gamer Tube
ambasada greke ne tirane me shume ne thegamertube.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.thegamertube.com
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per ambasada greke ne tirane!
http://www.lojramebarbi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy